sadafian
15 اسفند 1401 - 20:30

دستگاه ها آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی شوند

دهدشت_ فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: تمام دستگاه های خدمات رسان باید آمادگی کامل برای میزبانی از مهمانان نوروزی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالعزیز موسوی عصر دوشنبه در جلسه خدمات سفر شهرستان به میزبانی میراث فرهنگی با تاکید بر آمادگی تمامی دستگاه‌های خدمات رسان کهگیلویه، افزود: گردشگری به عنوان یکی از صنعت‌های کسب درآمد در دنیای امروز شناخته شده است.

وی با اشاره به بافت قدیم شهر دهدشت، تصریح کرد: این مجموعه در نوع خود بی‌نظیر است و اگر سریع‌تر بازسازی و احیا شود، می‌تواند یکی از قطب‌های گردشگری در شهرستان شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با اشاره به جاده ارتباطی دهدشت به پاتاوه گفت: جاده‌ها و ساختارهای جاده‌ای اگر به بازگشایی نهایی برسد، فرصت خوبی است که به یک منبع خیر تبدیل شود.

موسوی یکی از جاذبه گردشگری این جاده را چشمه‌های آبریز عنوان کرد و افزود: بعد از بازگشایی موقت این جاده گردشگران زیادی به خود جذب کرد.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود میراث فرهنگی جهت ایجاد زیرساخت‌های مناسب مانند احداث سرویس بهداشتی و امکانات اولیه اهتمام ورزد.

موسوی گفت: مجموعه حفاظت از بافت تاریخی دهدشت امکانات خاصی در اختیار ندارد و نیاز به تجهیزات و امکانات بروز دارد.

وی تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر توجه داشته باشند که تمامی مسؤلیت به عهده آنان است و باید به نحوه احسنت انجام شود و هیچ کوتاهی قابل قبول نیست.

فرماندار کهگیلویه گفت: شهرداری موظف است تمامی ورودی‌ها را پاکسازی کنند تا شرایط مطلوبی داشته باشد.

وی با تاکید بر مناسب و مرتب بودن نمازخانه‌های ادارات در محیط خود افزود: در صورت سهل انگاری برخورد جدی خواهم کرد

موسوی بیان داشت: مجموعه راهداری هم نظارت دقیق بر جایگاه‌های سوخت بین راهی و هم اطمینان و بررسی مناسب بودن نمازخانه‌ها و سرویس بهداشتی‌های را محقق کند.

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: ادارات عضو هم در مجموعه خودشان یک کمیته ستاد سفر ایجاد کنند تا مشکلات زودتر رفع شوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1077627