sadafian
12 آذر 1401 - 13:24

روند تکمیل پروژه های بیمارستانی فردیس و کمالشهر در محل پروژه بررسی شد

طی نشستی به ریاست نماینده عالی دولت در استان البرز روند تکمیل و پیشرفت پروژه های بیمارستانی در فردیس و کمالشهر پس از بازدید از پروژه، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه بیمارستان دولتی فردیس که صبح امروز برگزار شد، ضمن اخذ زمانبندی دقیق اجزای پروژه ۲۶۰ تختی بیمارستان شهید قاسم سلیمانی بر ضرورت تسریع در امور تاکید کرد.

وی افزود: موضوعات مربوطه به شهرداری مطرح شده و مقرر شد در خصوص پروانه ساخت، پایان کار، محوطه سازی و جا به جایی درختان و پیاده رو سازی اقدامات لازم با هماهنگی شهرداری فردیس صورت گیرد.

این مقام مسؤول یادآور شد: همچنین نواقص اجرا در سیستم ایمنی ساختمان این بیمارستان نیز باید توسط پیمانکار با ارائه نقشه، برطرف شود.

در ادامه نیز پروژه بیمارستان ۱۲۵ تختی کمالشهر مورد بررسی قرار گرفت؛ این پروژه حدود ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در سفر رییس جمهور محترم به استان مورد بازدید و تاکید و توصیه جدی قرار گرفت.

مقرر شد جدول زمانبندی اجزای این پروژه نیز اعلام شود تا طبق این امکان، موانع و موضوعات احصا و حل شود.

طراحی های لازم برای محوطه سازی و همچنین دریافت مجوز عدم خلاف از سوی شهرداری کمالشهر نیز مورد تأکید بود.

در خصوص این دو پروژه اعتبارات ویژه سفر رییس جمهور محترم به استان نیز تخصیص یافته از این رو انتظار می رود که جدیت و اهتمام ویژه تری در خصوص تسریع در تکمیل آنها معطوف شود.

پایان پیام/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 894874